×
Sportys na facebooku
Sportys na instagramu
Sportys na youtube

Instruktoři

Zjistěte, kdo na děti bude dohlížetIng. Miroslav Rod

27 let

Hlavní vedoucí

Lektor: Breakdance, sebeobrana, parkour, týmové hry

O mně: Jmenuji se Míra a pocházím z Prahy. Úspěšně jsem vystudoval Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na finance a účetnictví. Sportu se věnuji již od svých 12 let. Nejdříve jsem hrál 4 roky florbal, dále jsem začal tancovat akrobatický tanec breakdance. Tomuto tanci jsem se plně věnoval po dobu 5 let. Dále jsem si k breakdancu přidal parkour a venkovní cvičení zvané workout. Tuto kombinaci jsem zvolil pro vzájemné propojení a doplnění. V současné chvíli trénuji již 8. rokem komplexní sebeobranný systém krav maga.
Jsem velkým nadšencem do sportu. Zároveň naplňuji myšlenku, že zdravým pohybem se člověk dokáže pořádně odreagovat a následně dosáhne čehokoliv bude chtít :).

Zkušenosti: Od svých 16 let jsem začal jezdit jako praktikant na tuzemské tábory. Dále jsem učil na kroužkách v Praze breakdance a základy sebeobrany. Od svých 19 let jsem rozšířil své zkušenosti o zahraniční tábory pro děti. Jednalo se zejména o Chorvatsko, Španělsko a Černou Horu. Následně jsem působil také jako oddílový vedoucí na různých příměstských táborech. Od svých 23 let působím jako hlavní vedoucí na příměstském táboře Sportys. Rád trávím svůj čas s dětmi a rozvíjím jejich potenciál o nové sporty či záliby. Velká priorita pro mě je, aby si tábor všechny děti užily, poznaly nové kamarády a rády se za rok opět vracely :).


Lukáš Hronek

25 let

Hlavní vedoucí

Lektor: Parkour, týmové hry

O mně: Jmenuji se Lukáš a aktuálně jsem studentem 3. ročníku VŠE v Praze, odkud i pocházím. Mojí zálibou je již od dětství pohyb a sport.
Už od základní školy jsem hodně sportoval. Začal jsem hrát fotbal a florbal. Později jsem k týmovým sportům přidal i cvičení workout. Tehdy jsem se začal hlouběji zajímat o pohyb a zalíbil se mi parkour. Ten jsem začal aktivně trénovat, navštívil jsem několik táborů a kurzů. Později jsem se začal učit i akrobacii a freerun. Zálibu v akrobacii a adrenalinu jsem pak našel i ve snowboardingu a windsurfingu.

Zkušenosti: Od roku 2016 jsem každé léto učil windsurfing. Nejprve v ČR, později i v zahraničí, v Chorvatsku. Učil jsem různé skupiny: od firemních akcí, přes rodiny s dětmi až po základní školy.
Na Sportysu je pro mě důležité učit děti novým věcem zábavnou formou. Největší odměnou je mi jejich radost z naučených věcí a zájem jet na tábor znovu.


Ondra Formánek

23 let

Oddílový vedoucí

Lektor: Parkour, akrobacie

O mně: Jmenuji se Ondra a pocházím z Prahy 4. Jsem studentem 4. ročníku střední školy, která je zaměřena na multimédia.
Nejdříve jsem začal s atletikou, kterou jsem krátce trénoval v Sokole. Následně jsem se dostal k parkouru, který jsem si velmi oblíbil. Parkour jsem začal trénovat již od svých 12 let a stále se mu aktivně věnuji.
Na parkouru mě nejvíce baví salta, přemety a jiné akrobatické prvky. Rád si zacvičím v posilovně nebo na venkovním workoutovém hřišti.

Zkušenosti: Mezi moje zkušenosti patří celoroční lektorská činnost parkouru. Již 3. rokem se účastním příměstských táborů, kde taktéž učím děti parkour a pomáhám jim se ve svých sportech více zdokonalovat.


Miroslav Zvěřina

28 let

Oddílový vedoucí

Lektor: sebeobrana, parkour, týmové hry

O mně: Jmenuji se Míra. Sport patří k mému životu již od malička. Nejdříve jsem začal s bojovými sporty. Prvním bojovým sportem bylo karate, později jsem dělal také aikido. V současné době již 8. rokem trénuji sebeobranný systém krav maga. Dále jsem hrál závodně stolní tenis. Baví mě týmové hry, cvičení ve fitku a také parkour. Podle mě je důležité, aby děti již od nízkého věku zdravě sportovaly, poznaly disciplínu a vytvořily si dobrý základ pro svoji budoucnost a dlouhodobé zdraví. Zvlášť v dnešní době počítačů... Věřím, že se dětem na Sportysu bude líbit, a že se tu posunou a naučí novým věcem.

Zkušenosti: Mám za sebou 16 aktivních let bojových umění. Mám zkušenosti i z oblasti filmu a kaskadérských tréninků. Jako vedoucí na příměstském táboře Sportys působím již třetím rokem. Kromě práce lektora na příměstském táboře jsem se také věnoval organizaci různých sportovních a nesportovních akcí pro děti. Dále jsem působil jako uvaděč v dětském divadle.


Tereza Nedbalová

24 let

Oddílový vedoucí

Lektor: Street dance, týmové hry

O mně: Jmenuji se Téra, žiji v Praze a momentálně mám za sebou 1. ročník studia psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Mojí velkou vášní je vedle psychologie také tanec. Nejvíce se věnuji stylům: hiphop, lockin‘, house dance,..ráda si ale zatančím cokoliv. Od 13 let se tanečně vzdělávám na pravidelných lekcích a tanečních kempech, jak v ČR, tak v zahraničí (Japonsko, Nizozemsko, Německo, Slovensko,..). Na tanci mě baví propojení sportu a umění – sport jako lék pro tělo, umění jako balzám na duši:). Mimo jiné mě vždy také bavil tenis, kterému jsem se nějaký čas plně věnovala. Dále se zajímám o výtvarné umění.

Zkušenosti: Již 4 roky působím jako lektorka a choreografka ve street dancové taneční škole. Učím děti, juniory (od 4 do 15 let) a někdy i dospělé. Pravidelně se účastním zimních i letních tanečních soustředění/kempů ve funkci lektorky a oddílové vedoucí. Mám také zkušenosti s netanečními kempy. Je pro mě důležité, aby se děti vždy na mých lekcích bavily a taky se něco naučily. Začínáme hezky od základů a na konci zvládáme i nějaké frajeřiny! Budu se těšit:).


Chceš se stát jedním z nás?

Hledáme nové lektory a lektorky

Zjistit více