×
Sportys na facebooku
Sportys na instagramu
Sportys na youtube

Staň se lektorem

a pracuj s dětmi na příměstském táboře


Odměna od 5 000,-


Bonusy za počet dětí a turnusů


Pohodová práce v Praze


Po - Pá 8 - 15:30

Připrav se na nejlepší léto v Praze! Přihlas se jako lektor příměstských táborů a užij si super léto s dětmi

Přihlas se jako lektor!
First slide

Sportovní tábor

Jsme sportovní tábor a proto uvítáme tvůj zájem o sport a dovednosti z různých sportů. Na táborech hrajeme hlavně míčové a pohybové hry, ale také akční sporty jako parkour nebo horolezectví. Pokud máš zkušenosti z jiných sportů, je to určitě vítaná výhoda.

First slide

Skvělá práce

Na Sportysu si jako lektor přijdeš na své. Máme pro Tebe připravený manuál a školení, takže se nemusíš bát, že bys práci lektora nezvládl/la. V průběhu tábora dostaneš každý den teplý oběd (kromě dne výletu, na výlet si přines vlastní větší svačinu).

First slide

I pro mladistvé

Pokud je ti více než 15 let, můžeš u nás pracovat jako lektor. Pokud Ti 15 let ještě nebylo, nemůžeš za práci na táboře dostávat peníze. Můžeš se ale přihlásit na pozici praktikanta. To znamená, že nám budeš pomáhat s organizací, ale zároveň se budeš účastnit her a soutěží.

First slide

Náležitá odměna

Odměna 5000 je u nás standardem za jeden turnus. Pokud se účastníš více turnusů, nebo se tábora účastní větší počet dětí, tvoje odměna bude až 7000 korun za turnus. V případě, že bys s námi jezdil i další roky, tvoje odměna bude individuálně ještě více navýšena.

First slide

Přihlas se jako lektor na Sportys ještě dnes

Pár vět o sobě nám pošli na email info@sportys-kemp.cz

Nebo volej na číslo 724 852 141


Domluvíme si osobní nebo telefonickou schůzku, kde se Tě zeptáme na tvou motivaci, dovednosti, zkušenosti a časové možnosti. Důležitá je pro nás tvá chuť být lektorem, ostatní Tě naučíme.