×
Sportys na facebooku
Sportys na instagramu
Sportys na youtube

Staň se lektorem

a pracuj s dětmi na příměstském táboře


Práce, která má smysl


Bonusy za Tvé schopnosti


Pohodová práce v Praze


Po - Pá 8 - 15:30

Připrav se na nejlepší léto v Praze! Přihlas se jako lektor příměstských táborů a užij si super léto s dětmi

Přihlas se jako lektor!
First slide

Sportovní tábor

Jsme sportovní tábor a proto uvítáme tvůj zájem o sport a dovednosti z různých sportů. Naše tábory jsou zaměřené na akční sporty, konkrétně na parkour a horolezectví. Zajímáš se alespoň o jeden z nich? Ozvi se a staň se členem našeho týmu.

First slide

Skvělá práce

Na Sportysu si jako lektor přijdeš na své. Máme pro Tebe připravený manuál a školení, takže se nemusíš bát, že bys práci lektora nezvládl/la. V průběhu tábora dostaneš každý den teplý oběd (kromě dne výletu, na výlet si přines vlastní větší svačinu).

First slide

I pro mladistvé

Pokud je ti více než 15 let, můžeš u nás pracovat jako lektor. Pokud Ti 15 let ještě nebylo, nemůžeš za práci na táboře dostávat peníze. Můžeš se ale přihlásit na pozici praktikanta. To znamená, že nám budeš pomáhat s organizací, ale zároveň se budeš účastnit her a soutěží.

First slide

Náležitá odměna

Tvoje odměna se odvíjí od Tvých zkušeností, chuti do práce, spolehlivosti a dochvilnosti. Základní odměnu si dohodneme před turnusem dle konkrétního turnusu - záleží na zaměření, počtu dětí a počtu dnů. Zbytek odměny se odvíjí od kvality Tvé práce.

First slide

Přihlas se jako lektor na Sportys ještě dnes

Aktuálně hledáme lektory na pozici:

Chceš se stát členem Sportys týmu?


Pár vět o sobě nám pošli na email info@sportys-kemp.cz

Nebo volej na číslo 724 852 141


Domluvíme si osobní nebo telefonickou schůzku, kde se Tě zeptáme na tvou motivaci, dovednosti, zkušenosti a časové možnosti. Důležitá je pro nás tvá chuť být lektorem a znalosti Tvého sportu. Ostatní se u nás naučíš.