×
Sportys na facebooku
Sportys na instagramu
Sportys na youtube

Parkour kroužek

pokračujeme i v roce 2024
  • Zaměření kroužku: parkourový
  • Věk účastníků: 7 - 13 let
  • Lokalita: Tj Sokol Zlíchov, Praha 5
  • Cena: 2 300,-
  • Termín: úterý
  • Čas: 15:30 - 16:30 hodin

Na Parkour kroužku s dětmi trénujeme základní přeskoky, precisy, zlepšujeme obratnost a posilujeme celé tělo. Se zkušenými instruktory se děti učí i základy akrobacie.

Parkour trénujeme v tělocvičně na bednách a nářadí, složitější techniky pak bezpečně nacvičujeme na matracích. Všechny naučené prvky pak na "opičí dráze" navazujeme do flow.

Sportys kroužek je určený pro všechny děti, které mají rády pohyb a chtějí se naučit a zlepšovat v parkouru. Pokud chcete přihlásit účastníka mladšího 7 let, napište nám a individuálně se domluvíme na možnosti účasti.

Program

Parkourový kroužek je určený pro začátečníky, ale i pro pokročilejší děti, které mají zkušenost např. z našich táborů. Důležitá je chuť dětí se zlepšovat. S trenérem se bezpečně naučí základní parkourové techniky, případně vylepší techniku zvládnutých triků. Hlavně si děti zlepší a udrží fyzickou kondici a obratnost. Na Sportysu jsou děti neustále v pohybu.

Trénujeme hlavně v tělocvičně, kde nacvičujeme složitější prvky a akrobacii na měkých matracích a žíněnkách. Podle počasí pak naučené techniky trénujeme venku na parkour hřištích, kam se občas v rámci kroužku vydáme.Přihláška na kroužek


Přihlásit se

*V případě trvalého bydliště účastníka na Praze 5 nebo na Praze 6 je možné čerpat příspěvek na kroužek. Více infrormací na aktivnimesto.cz

S sebou na každý kroužek: pohodlnou, prošláplou sálovou obuv, pohodlné oblečení, dostatek pití. V případě výletu na parkour hřiště je třeba mít obuv na ven.

Lokalita

Tj Sokol Zlíchov, Praha 5

V Sokolovně Zlíchov je pro děti připravena bohatě vybavená tělocvična a venkovní plácek. Uvnitř trénujeme na nářadí, žíněnkách, bednách, lavičkách i na trampolíně.

Jak se k nám dostat: MHD zastávka "Zlíchov". Sokolovna je hned na rohu ulice.