×
Sportys na facebooku
Sportys na instagramu
Sportys na youtube

Klasik

Co všechno Tě na táboře čeká?

  • Typ tábora: sportovní
  • Věk účastníků: 8 - 15 let
  • Lokalita: Tj Sokol Zlíchov, Praha 5
  • Termín: pondělí - pátek
  • Čas: 8 - 16 hodin

Na Klasiku si vyzkoušíš tři akční sporty: parkour, breakdancesebeobranu. Každý den se naučíme něco nového. Sporty střídáme dle zájmu a doplňujeme hraním týmových her.

Sportys je určený pro všechny děti, které mají rády pohyb a chtějí se naučit něco nového. Pokud je ti méně než 8 let, a i přesto by ses chtěl tábora zůčastnit, napiš nám a můžeme se domluvit, nebo se přihlaste na tábor Sportík, který je určen pro mladší děti.

Program

Na Sportysu si vyzkoušíš tři akční sporty. Těmi jsou parkour, breakdancesebeobrana.

Tyto tři akční sporty jsou vedeny zkušenými
instruktory, kteří s nimi mají letité zkušenosti. Každý den příměstského tábora je členěný do čtyř sportovních bloků. Zmiňované akční sporty budou každý den pokrývat dva sportovní bloky. Další dva bloky budou náležet týmovým sportům, kterými jsou fotbal, florbal, přehazovaná nebo ping pong. Dále se věnujeme nesportovním aktivitám při kterých si v klidu odpočineš. Jeden den se vydáme na výlet do přírody.

Táborový program bude probíhat uvnitř tělocvičny a také venku.Táborový den

Na Sportysu se scházíme v 8:00. Začínáme rozcvičkou, do které zařazujeme oblíbenou týmovou hru. Následně začíná dopolední program. To je většinou akční sport. Nejdříve lektor vysvětlí jednotlivé prvky daného sportu a následně jdeme trénovat. Trénink prokládáme oddechovými hrami a časem na vstřebání nových dovedností.

Kolem 11:30 se jde na oběd, po kterém následuje hodinová přestávka. Odpolední program jsou týmové hryoddechové aktivity.

Od 15:30 si pro děti začínají chodit rodiče a jde se domů.

8:00 sraz

8:30 rozcvička, první blok

10:00 přestávka, svačina

10:30 druhý blok

11:30 přestávka, oběd

12:30 třetí blok

14:00 přestávka, svačina

14:30 čtvrtý blok

15:30 protažení, postupný odchod

Rozvrh příměstského tábora

Dopolední program Odpolední program
Po Seznámení a týmové hry Parkour
Út Breakdance Týmové hry a oddechovky
St Sebeobrana Týmové hry a oddechovky
Čt Výlet (oběd s sebou)
Volitelný program Oblíbený program a rozloučení
*Výlet se může konat i jiný den, v závislosti na počasí.

Přihlas se na tábor


Název tábora Datum Hlavní vedoucí Oddílový vedoucí Cena

*V případě trvalého bydliště účastníka na Praze 5 je možné čerpat příspěvek na tábor ve výši 600 Kč. Více infrormací na aktivnimesto.cz

Výlet

V závislosti na počasí se ke konci týdne vydáme na jednodenní výlet do přírody. Ze Zlíchova společně pojedeme na nádraží Smíchov. Odtud pojedeme autobusem do Mníšku pod Brdy. Z Mníšku půjdeme po turistické trase přes pohoří Brdy. Navštívíme vrchol Babka (505 m.n.m.) a dojdeme až do Řevnic, kde nasedneme do vlaku a pojedeme zpět na Smíchovské nádraží. Po cestě budeme hrát různé hry, plnit zábavné výzvy a naučíme se orientovat podle mapy.

S sebou: pohodlnou, prošláplou obuv, pohodlné oblečení, svačinu, oběd, dostatek pití.

V ceně tábora

Stravování

V táborovém areálu na Zlíchově se nachází jídelna, kam 4x půjdeme na teplý oběd (na výlet si přines oběd vlastní). Jídlo bude vařeno ve sportovním stylu. To znamená, že oběd bude lehce stravitelný, chutný a hlavně zdravý. Dále je během tábora zajištěný pitný režim voda nebo šťáva. Svačinu si s sebou přines podle své chuti.

Co s sebou

Na sportovní den si přines pohodlnou sportovní obuv ven i dovnitř (tenisky a sálovky), pohodlné oblečení (tepláky nebo kraťasy, triko). Přines si i malou svačinu a své pití, nebo alespoň lahvičku. Pokud máš, přines si i vlastní florbalku.

Lokalita

Tábor se koná v Sokolovně Zlíchov. Po dobu tábora bude vyhrazená jen pro nás. Budeme mít k dispozici vnitřní prostory - tělocvičnu a šatny, ale také venkovní plácek, kde budeme při pěkném počasí.

Sokolovna je nově zrekonstruovaná a disponuje veškerým vybavením, které při trénincích a týmových hrách využijeme.Jak se k nám dostat:

MHD: ze zastávky "Zlíchov" projdete tunýlkem nahoru do kopce. Sokolovna je hned na rohu ulice.
Vlakem: ze zastávky Praha-Žvahov. Pohodlný spoj z Řep, Stodůlek, Jinonic
Autem: parkování je možné na chodníku vedle sokolovny.

Nejbližší turnusy