×
Sportys na facebooku
Sportys na instagramu
Sportys na youtube

Skateboard příměstský tábor

skateboard bezpečně od zkušených lektorů
  • Typ tábora: skateboardový
  • Věk účastníků: 8 - 13 let
  • Lokalita: TJ Sokol Zlíchov
  • Termín: pondělí - pátek

Skateboardový tábor je skvělá příležitost začít bezpečně jezdit na skateboardu a naučit se první triky. Pro děti je připravených 5 dopoledních tréninků, kde postupně projdeme základy jízdy na rovině a ve skateparku, zásady bezpečnosti a naučíme se první triky. Tábor je určen pro začátečníky, ale i zkušenější jezdci se díky individuálnímu přístupu naučí mnoho nového.

Skateboard tábor organizujeme spolu s organizací Skatehell Jilemnice a lektorem Lukášem Měcháčkem, který má v tomto ohledu mnoho zkušeností ze skateboardových táborů v Krkonoších.

Pokud máte zájem přihlásit účastníka mladšího 8 let, napište nám a individuálně se domluvíme na možnosti účasti.

Zůstaňme v kontaktu


Program tábora

Hlavní náplní tábora je jízda na skateboardu. Jezdíme na přilehlé cyklostezce (zde se učíme základní jízdu a bezpečnost) a vydáváme se i do pražských skateparků.

  • Jízda na skateboardu - odrážení, zatáčení
  • Bezpečnost ve skateparku
  • Jízda ve skateparku, snadné překážky
  • Pro pokročilé: výskok - ollie, kickflip, pokročilé překážky

Jsme opravdu pro každou úroveň - na táboře si děti najdou své, pokud se skateboardingem ještě nezačaly a jen se jim zalíbil, nebo už nějakou chvíli jezdí a vyhledávají nové triky a pokroky.
Kromě dopoledních skateboardových tréninků na táboře probíhá celotáborová hra. Ta se děje vždy po obědě spolu s účatníky ostatních druhů příměstského tábora.

Všechny aktivity jsou přizpůsobeny zájmu a dovednostem dětí na táboře. Pro aktivní děti je na táboře spousta prostoru na vyžití.Denní program

8:00 příchod

8:30 vyrážíme do skateparku

9:00 skateboarding

12:30 návrat do sokolovny

13:00 oběd

13:30 pauza, klid

14:00 celotáborová hra, oddechové aktivity

15:30 konec sportovního programu, možný odchod do 16:00

Na tábor se sejdeme mezi 8 a 8:30 před TJ Sokol Zlíchov. Poté se společně přesuneme první den na cyklostezku a ostatní dny již do skateparku. Na cestu je potřeba mít průkaz do MHD dle platných podmínek PID.

Mezi 9 a 12:30 probíhá intenziní výuka skateboardingu. Lektor ke každému přistupuje individuálně a vysvětlí, co je potřeba. Na táboře je malý počet dětí na jednoho lektora, proto mají lektoři čas se dětem skutečně věnovat. Cca ve 12:30 se vracíme do TJ Sokol Zlíchov na oběd.

Odpoledne je věnováno krátkému volnu a hraní celotáborové hry - každý den se hraje jiná hra, kde děti sbírají body pro tým a soutěží spolu o první pozice. V pátek se umístění vyhodnotí a všechny týmy podle bodů dostanou svou sladkou výhru.

Sportovní program končí cca v 15:30 a do 16:00 děti odchází domů.

Přihlaste se na tábor

Přihlaste své sportovní děti na skateboard tábor Sportys - ukážeme jim, že svj volný čas mohou trávit aktivně, sportem a venku na čerstvém vzduchu. Pod dohledem zkušených lektorů se naučí bezpečné základy a mohou se tak postupně zlepšovat.


29.7. - 2.8.2024

Skateboard příměstský tábor

Hlavní vedoucí: Lukáš Měcháček
Oddílový vedoucí: Lukáš Hronek

zbývá 5 míst

Název tábora Datum Hlavní vedoucí Volná místa Cena
Skateboard příměstský tábor 29.7. - 2.8.2024 Lukáš Měcháček zbývá 5 míst 3590 ,- Přihlásit se

*V případě trvalého bydliště účastníka na Praze 5 nebo na Praze 6 je možné čerpat příspěvek na tábor ve výši 800 Kč. Více infrormací na aktivnimesto.cz

Nenašli jste vhodný termín na tábor? Přihlaste se k odběru nově vypsaných turnusů a buďte tak první, kdo se o nových táborech a turnusech dozví.S sebou:

Skateboard, skateboardové boty, sálovky, pití, svačinu. V případě slunečného počasí doporučujeme opalovací krém a pokrývku hlavy.Stravování

Pro účastníky příměstského tábora je zajištěn oběd a pitný režim. Oběd nám zajišťují kvalitní cateringové společnosti. Oběd je vždy teplý a vařen ve sportovním stylu - to znamená chutný a zdravý. Na dopoledne mimo sokolovnu je potřeba mít svou vlastní láhev s pitím. Odpoledne lze doplnit šťávu nebo vodu.

Přihlaste se na tábor

Přihlaste své sportovní děti na skateboard tábor Sportys - bezpečný způsob jak se mohou děti seznámit se skatem v doprovodu zkušených vedoucích.

29.7. - 2.8.2024

Skateboard příměstský tábor

Hlavní vedoucí: Lukáš Měcháček
Oddílový vedoucí: Lukáš Hronek

zbývá 5 míst

Název tábora Datum Hlavní vedoucí Volná místa Cena
Skateboard příměstský tábor 29.7. - 2.8.2024 Lukáš Měcháček zbývá 5 míst 3590 ,- Přihlásit se

*V případě trvalého bydliště účastníka na Praze 5 nebo na Praze 6 je možné čerpat příspěvek na tábor ve výši 800 Kč. Více infrormací na aktivnimesto.cz